Elektronik

Vatan Bilgisayar Kiralık Yer Önerisi ve Mağaza Kiralama

Vatan Bilgisayar kiralık yer önerisi ve dükkan kiralama başvurusu hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak 1983 yılında kurulan Vatan Computer, aradan geçen 38 yılda bugün Türkiye’nin 54 şehrinde toplam 143 mağazası ve 4200 çalışanıyla Türkiye’nin dev bilişim markalarından biri haline gelmiştir.

Vatan Bilgisayar mağazalarında bilgisayar ve elektronik ürünlerin yanı sıra cep telefonu, ofis-kırtasiye ürünleri, ev ve mutfak ürünleri, spor-outdoor ürünler de yer almaktadır. Tamamı yerli sermaye üzerine kurulu markanın kurucusu ve sahibi Hasan Vatan’dır.

Vatan Bilgisayar Kiralık Yer Önerme

Vatan Bilgisayar kiralık yer önerme ve mağaza kiralama başvurularını internet sayfası üzerinden ya da firmanın ilgili departman için kurduğu mail adresine yapabilirsiniz.

Daha önce de Vatan Computer’ın 20 farklı şehirde açacağı mağazalar için kiralık dükkan arayışı bulunmaktaydı. Bunun için verdikleri ilanda da kiralayacakları mağazada aradıkları şartları alttaki gibi yazmışlardı;

 • Merkezi bir lokasyonda olması
 • Asma kat veya bodrum katlı olması tercih edilecek
 • Giriş katı en az 1.000 m2 civarında açık olmalı
 • Otopark sorunu olmamalı
 • İskan ve tapu konusunda sorunsuz olmalı
 • Katların yüksekliği en az 3 metre civarında olmalı

Vatan Bilgisayar Mağaza Kiralamak

Vatan Bilgisayar gibi bir markaya mağaza kiralamanın oldukça fazla olumlu yanı bulunmaktadır. Dükkan için mülkü olup kiralamak isteyen mal sahipleri öncelikli olarak dükkanlarını kurumsal bir markaya vermek ister. Hem kirasını sorunsuz alır hem de uzun dönem kiracı arayışında olmaz. Vatan Computer’da bu açıdan bakıldığında sorunsuz bir markadır. Diğer artıları ise alttaki gibidir;

 • Kurumsal ve sağlam bir kiracınız olur
 • Kiranız gününde ödenir
 • Kira zam oranının kontratta belirlediğiniz şekilde olur
 • Müşteri sadakati açısından marka sürekli o bölgede kalmak ister  ve bu yüzden uzun vadeli kiracınız olur
 • Yıllık peşin kiralama avantajı vardır
 • Kontrat anlaşmasına göre cirodan pay dahi alabilirsiniz

Vatan Bilgisayar Yer Önerme Başvurusu

Vatan Bilgisayar kiralık yer önerisi için firmaya öncelikli olarak alttaki mail ve telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bunun dışında da yine iletişim formundan kiralık başvuru yapmak istediğiniz dükkana ait bilgileri ekleyip firmaya ulaştırabilirsiniz.

Telefon: 0212 414 59 73

E-mail: magaza@vatanbilgisayar.com

Vatan Bilgisayar Kiralık Yer Formu

Vatan Bilgisayar kiralık yer önerisi dışında Macro Center kiralık yer önerme konusunu da inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yunus zenbil
Yunus zenbil
2 yıl önce

Mrb Tekirdağ Altınova Gazi Hasan paşa caddesi üzerinde 525metre kiralık dükkanımız vardır cadde cephesi 25metredir lokasyonu güzeldir insanın taşıtların yoğun olduğu caddedir otobüsler servisler insanların yoğun olduğu ana caddedir 525metre net 3tarafi yoldur parketme sorunu yoktur 05417205357

Adres
Gazi Hasanpaşa caddesi no 100 Tekirdağ Altınova
Açıklama
525 metre dir sizin gibi güvenilir firmaya kiraya vermeyi düşünüyorum mülk sahibiyim


Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x