Nakliye

Kiralık Depo Arayan Firmalar

Kiralık depo arayan firmalar İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi şehirlerde eşya depolama amacıyla depo kiralamayı amaçlayan kurumsal firmalardır.

Bireysel ve kurumsal olarak kiralama yapılabilen depolar için ülkemizde bireysel müşterilere yönelik hizmet veren bir çok firma var ve bireysel depo kiracıları kısa dönem ve düşük tutar da kiralama yaptıkları için çok fazla tercih edilmiyor. Ancak kurumsal firmalara depo kiralamak istiyorsanız, kiralamaya uygun bir deponuz var ve bunu nasıl kiralayacağınzı bilmiyorsunuz burada 2 alternatif yol mevcut.

İlki; Sahibinden gibi platformlara deponuzun bilgilerini girerek buradan müşteri bulabilirsiniz. Kurumsal kiracı bulmak bu yoldan biraz daha zor olsa da arada aracı olmadan deponuzu kiralayabilirsiniz.

İkinci yol ise; direkt kurumsal firmalara depo kiralayan şirketlere yerinizi kiralayabilirsiniz. Bu firmaların zaten kurumsal firma portföyü olduğu için direkt müşterilere yerinizi önerebilirler. Ayrıca büyük kurumsal müşteriler dışında e-ticaret satışı yapan kişilere yönelik lojistik ve depo ihtiyacını da karşılayabilecek bir deponuz varsa kiralamanız çok daha kolay olur.

Kiralık Depo Fiyatları

Şuraya Atla

Depo kiralama fiyatları, deponun yeri, deponun hijyeni, rutubet alıp almadığı, ulaşım imkanı vs gibi bir çok farklı kritere de bağlıdır aynı zamanda. Örneğin; uzun dönem olarak belge arşivleyecek bir ofisin önceliği deponun rutubet alıp almadığı olur. Ya da e-ticaret yapan bir firmanın aradığı depoda öncelik ulaşım olacaktır. Tabi ki her şeyden önce deponun alanı fiyat için belirleyici unsurdur.

Maslak bölgesinde güvenlikli ve plaza tipi bir deponun kirası 6m3 için aylık 500 TL ortalamasındayken 20m3 için bu fiyat 1500 TL’ye çıkmaktadır. 

Yine merkezi bir depolama merkezinde e-ticaret deposu için kullanılabilecek 20m3 için aylık kira bedeli 2.000 TL civarında olmaktadır

Kiralık Depo Fiyatları
Kiralık Depo Fiyatları

Kiralık Depo İçin Neler Önemlidir?

Depo kiralayacak firmaların eşyalarını koyacakları yer için öncelikli olarak beklediği bazı kriterler vardır. Bunların başında tabi ki deponun fiyatı, deponun güvenlikli olması ve deponun yeri önemli yer teşkil eder.

Güvenlik

Depolanacak ürünlerin bedeli ve önemi düşünüldüğinde kiralık deponun güvenlikli olması ve bu açıdan bir sorun olmaması kiralık depo arayan firmalar için yine önemli bir kriterdir. Aynı şekilde eşyaların sigortalandırılması, yangın, sel vs. gibi durumlar için sigortalarının da olması önemlidir.

Fiyat

Nasıl bir depo olacağına karar veren firmalar için fiyat kriteri önceliklidir. Uzun dönem kiralama için yıllık kira bedeli üzerinden yapılan anlaşmalarda ciddi bir iskonto da yapılabilir.

Ortam

Arşiv ve belge stoklamak için depo arayan birçok firma vardır. Bu firmalar için öncelikli kriter ortamın havalandırmasının düzgün olması, hijyenik ve rutubetsiz olmasıdır. Bu şekilde olan depolarda küflenme ve belgelere zarar gelme durumları olmaz.

Daha önce sitede yer verdiğimiz Trendyol Go Kurye Başvuru Formu ve Şartları konusu da ilginizi çekebilir.

Sizin de kiralık deponuz var kiralama istiyorsanız konunun altından yerinizi iletin. Kiralık depo arayan firmaların daha kolay ve aracısız olarak sizi bulmasını sağlayabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
GONCA bulut
GONCA bulut
Ocak 11, 2021 9:16 pm

Kialik depoya kargo firmalarina uygun dukkanim var

hamdi taş
hamdi taş
Ocak 16, 2021 11:46 pm

yeni yapım temiz hijyenik 150 m2 depo işyeri mevcut osmaniye merkez

Adres
osmaniye merkez adnan menderes mahallesi
Açıklama
yeni yapım temiz iş yeri depo mevcuttur
Hasan
Hasan
Ocak 21, 2021 6:28 am

KİRALIK 3300 M2 OTOPARKLI BİNA

Adres
Kagıthane
Açıklama
perpa ve metrobüs duragınz yakin bir noktada 3300 m2 otoparklı 5 katlı kiralik emsalsiz bina
Karaca yılmaz
Karaca yılmaz
Mart 25, 2021 2:26 pm

Merhaba Arnavutköy bollucada yeni hava Limanına 7.km.uzaklıkta 4400.m2 dodrum+2600.m2.zemin+ 1.ci Kat.1650.m2.1000.m2.Balkon depolamaya markete ve restoranta uygun Kiralık iş yeri.70.Araçlık açık otopark yerimiz Kiralıktır
Bilginize sunulur

Adres
Arnavutköy
Açıklama
Sahibinden Tel.05325498404
Engin
Engin
Mayıs 8, 2021 7:08 pm

Dükkan depo 236 metre kare

Adres
Seyrantepe mah çiğdem sk no 3 kağıthane İstanbul
Açıklama
236 metre kare boş dükkan depo
Başa dön tuşu
5
0
Gönderx
()
x