Bayilik

Tudors Bayilik Başvurusu ve Şartları

Tudors bayilik almak istiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Tudors gömlek bayilik için son derece karlı ve akıllı bir seçim olabilir. Bu yazımızda merak edilen tüm sorularınızı yanıtlamaya çalıştık.

Bayilik alabilmek için öncelikle belirli şartları yerine getirmek gerekir. Aksi halde yapmış olduğunuz başvuru olumlu sonuçlansa dahi belirtilen şartları sağlamıyorsanız bu başvurunun herhangi bir değeri yoktur. 

Peki, Tudors bayilik şartları nelerdir? Bu yazımızda sizlere Tudors bayiliği nasıl alınır, Tudors bayiliği almak için istenen şartlar nelerdir? Ve benzeri sorularının cevabını sizlerle paylaşacağız.

Tudors Bayiliği Almak İçin Neler Yapılmalıdır?

Tudors bayilik almak isteyen kişiler, belirli aşamalardan geçmek zorundadırlar. Bu aşamalar herhangi bir markadan bayilik başvurusu almak isteyen bütün herkesin geçmiş ve geçecek olacağı aşamalardır. Peki, bu aşamalar nelerdir? Tudors bayilik almak için neler yapılmalıdır? Sorularını siz de merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. 

Tudors markasından bayilik almak için: 

  • Öncelikli olarak Tudors markasının yetkili kişileriyle bir görüşme gerçekleştirilir.
  • Tudors markasının resmi internet sitesi üzerinden Tudors bayilik başvurusu yapılmamaktadır. Markanın resmi internet sitesine girdiğinizde franchising formunu doldurmalısınız. Tudors gömlek bayilik almak için burayı tıklayarak forma ulaşabilirsiniz.
  • Son aşama olan kontrol aşamasında yani Tudors bayilik başvurusu yaptıktan sonra istenilen şartları sağlayıp sağlamadığınız incelenir. Eğer ki markanın istediği şartları tam anlamı ile taşıyorsanız bayilik başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanacaktır. Bayilik hakkında istenilen şartları sağlıyor iseniz bayilik konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız ve başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlanır.

Tudors Bayilik Şartları Nelerdir?

Tudors, Türkiye’de 1998 yılında hizmet vermeye başlayan bir erkek giyim mağazasıdır. Bu mağaza erkek giyiminde en çok tercih edilen markalar arasındadır. Tudors markası satmış olduğu gömleklerle ün salmış bir markadır.  Gömlek denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Tudors, iddiasını arttırarak yapmış olduğu reklamlarda kendisini ‘Gömlek Krallığı’ ismiyle tanımlamıştır. 

Tudors, son zamanlarda yapmış olduğu reklamlar ve kalitesiyle satışlarını arttırmış ve çıktığı ilk yıllara göre adını daha fazla duyurmaya başlamıştır. Bu sebeplere bağlı olaraktan Tudors markasının bayilikleri artmıştır. Bayilik sayısı artan markanın başarısı yapmış olduğu doğru ve stratejik reklamlar ve artı olarak markanın kendisini bulunmuş olduğu çağa doğru bir şekilde anlatabilmesidir. Doğru reklam, doğru tanıtma gibi faktörler Tudors markasını reklamdaki tanımda olduğu gibi ‘Gömlek Kralı’ yapmıştır.  Bunların sonucunda Tudors markasının gelişerek büyümesi yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Bir marka ne kadar büyürse o kadar fazla da globalleşir. Yani bayilik sayısı artar. Tudors markası günümüzde bayilik açmak isteyen kişilerin aklına ilk gelen markalardan birisidir. Tudors gömlek bayilik şartları bulunur. Kişi bu şartları sağlıyor ise bayilik açmasına izin verilir. Peki, bu şartlar nelerdir?  

Tudors gömlek bayilik şartları;

Tudors bayisi açmak isteyen kişiler, Tudors markasının belirlemiş olduğu şartları sağlamalıdır. Peki, Tudors bayilik şartları nelerdir?

  • Tudors bayilik vereceği kişi ve kişilerin deneyim sahibi olmasını ister.
  • Bayilik almak isteyen kişinin yeterli sermayesi bulunmalıdır.
  • Tudors markasının adını taşıyacak olan mağazanın ebatları yani büyüklüğü önemlidir.
  • Tudors bayilik vereceği kişilerden katılım ücreti ister. Bu ücret kabul edilmez ise bayilik verilmez.
  • Tudors bayilik sadece işlek caddeler ve AVM’ler için verilmektedir.
  • Tudors bayilik için, Franchise bedelinin ödenmesi gereklidir.

Tudors bayilik isteyen kişilerin öncelikli olarak bu şartnameleri yerine getirmeleri talep edilir.

Tudors’un Kaç Tane Bayiliği Vardır?

Tudors erkek giyim mağazaları arasında en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Tudors kendisini erkek gömlek markası olarak tanıtmış bir markadır. Ülkemizde ve dünya genelinde hizmet veren Tudors markasının 15 ülkede hizmet vermektedir. Hizmet ettiği 15 ülkede bayi sayısının 220’den fazla olduğu biliniyor.

Ülkeler arasında Tudors gömlek bayilik sayılarına bakıldığında en fazla bayilik sayısının Türkiye’de olduğu görülmektedir. Türkiye’de 176 mağazaya sahip olan marka gittikçe büyümeyi hedefliyor. Tudors’un hedefi 2023’te dünya genelinde toplam olarak 500 mağazaya ulaşabilmektir.

Tudors Bayilerinin Çalışma Saatleri

Tudors mağazaların çalışma saatleri değişkenlik göstermektedir. Tudors mağazlarının çalışma saatleri Tudors bayilik yerinizin nerede olduğuyla doğrudan ilişkilidir. Tudors mağazası AVM içinde yer alıyor ise çalışma saatleri AVM’nin kapanış saatine bağlıdır. Yani AVM saatlerine uymak zorundadır. AVM’ler genel olarak ‘10:01-22:01’ arasında hizmet veren yerlerdir. AVM hizmet saatleri bazı yerlerde daha farklı da olabilir. 

Her AVM’nin kapanış saati aynı değildir. Fakat Türkiye’deki AVM hizmet saatleri yazımızda belirttiğimiz saat aralıklarında gerçekleşmektedir. Tudors markasının başka ülkelerdeki Tudors bayilik yerlerinde saat aralıkları farklılık gösterebilir. Kısacası bayilik açtığınız AVM çalışma saatleri ne ise sizin de mağaza hizmet saat aralığınız o saat aralıklarında olur. AVM dışında hizmet veren bir Tudors bayilik mağazası açtıysanız bu mağazaların çalışma saatleri sabah ’09:01-21:01’ dir.

Tudors Bayilik Başvurusu ve Şartları yazımızı beğendiyseniz Defacto Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Defacto Bayilik Ücreti Ne Kadar? yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x