Bayilik

Donas Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Donas bayilik almak için ne gibi şartlar gerekiyor? Donas franchising bedeli nedir? Nereden başvuru yapılır? Gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. 

Ülkemizin dünya çapında tanınan fast food lezzetlerinin başında gelen döner ve dürüm kültürünün bize sunduğu pek çok marka bulunmaktadır. Bunlardan biri de Donas markasıdır. Donas bayilik sayesinde yatırımcılar gıda sektörüne girebilmektedir. Sadece bir öğünlük yemek için bile hemen karar vermemizin mümkün olmadığı gıda sektöründe yatırım yapmak, dikkat istemektedir. Birçok marka bu yüzden bayilik imkanı sağlamaktadır. Donas, gıda sektörüne yatırım yapmak isteyenler için doğru bir seçenek olarak karşımıza çıkar.

DNS GROUP, 1997 yılında faaliyete geçen lokomotif markası olan Donas ile şuan 23 ilde sevenlerine lezzet şöleni yaşatmaya devam ediyor. Git gide büyüyen bayilikleriyle markasını duyurmaya ve müşteri kitlesini genişletmiştir. Lezzet, kırmızı çizgileri desek hiç abartmıyor olacağımız firma, döner ürünleri üzerinde adını duyurmuş bir fast food alışkanlığı haline gelmektedir. 

Firmanın başlıca ilkeleri arasında; yaşadığımız dönemde önemini daha da iyi anladığımız hijyen ve temizlik prensibi vardır. Sadece ürünleri değil çalışanları ve şubeleri için de bu ilkeyi misyon edinmiştir. Bunun dışında dünya üzerinde onaylı kalite sertifikalı ve helal sertifikalı ürünleriyle tüketiciye sağlıklı bir hizmet sunarak düşünmeden ve tereddütsüz kullanıma açıktır. Vizyon olaraktan; bu kaliteli ve sağlıklı besinlerden gelecek müşteri memnuniyetini daimi kılmayı benimsemişlerdir.

1997 yılında Eskişehir’de faaliyete geçen marka; fast food markaları arasında yerli olarak varlığını büyüyerek devam ettiriyor ve en güzel yanı yeni girişimcilere her zaman açıklar. The Merlot Hotel, Harbiye Restaurant ve Black Fish Restaurant gibi sektörde bilinen firmaları bünyesinde bulunduran DNS GROUP, Donas ile pazarda güvenli adımlarla bayilik adımlarına şöyle bir göz atalım.

Donas Bayilik Şartları

Eğer bir girişimci iseniz ve kendinize; kalitesini kanıtlamış, lezzeti bilinen aynı zamanda girişim maliyetinde sizi üzmeyecek ve cesaretinizi kırmayacak bir firma arıyorsanız Donas bayilik şartlarına bir göz atsanız iyi olacağını söylemek isteriz. Donas, gıda sektörü için en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Donas bayilik şartları arasında öncelikle firmanın sizden istenen ilk şartı nüfus yeterliliğidir. Firma, bayilik vereceği aday yatırımcılara sözleşme gerekliliği olarak sunsa da bu şart aslında her girişimcinin kendi gelirini ve karını düşünerek attığı bir adım olduğundan bu şart için aslında doğal bir şart diyebiliriz.

Donas bayilik almadan önce girişimcilerinden istediği şartlardan bir diğeri ise alt yapı talebidir. Nedir bu altyapı talepleri? Su, elektrik, telefon ve internet yapılarının tamamlanmış olması gerekmektedir. Firmanın öncelikli istekleri arasında altyapının olmasının yanı sıra bayilik zaman içerisinde bu yapıları denetlemektedir.

Donas bayilik için firma sizden açacağınız bayiliğin, mülkünün size ait olmasını beklememektedir. Kiralanmış olması firma için uygundur ancak en az bir yıl süre ile kontratının yapılmış olmasını ve belirtilen formatta iç düzenlemesinin yapılması adına mülk üzerinde değişikler yapılacağı konusunda, mülk sahibi ile mutabık kalınmasını talep eder.

Marka, fiyatlar konusunda şubelere göre farklılık gösteren ürünleri için kendi yönetmeliklerince bir sınır ve denetim tutmakta. Ekonomik ve kaliteli ürün konusunda ki imajlarını bozmak istemedikleri için bu denetim söz konusudur.

Müşteri odaklılık vizyonuyla hizmet veren firmanın girişimcilerinden son talebi ise paket servis imkanı sunabilmenizdir. Özellikle geçtiğimiz pandemi döneminde tüketicinin daha da alışkanlık haline getirdiği ev rahatlığında sevdiği yemeği yiyebilme özgürlüğünün piyasa için ne kadar önemli bir talep olduğunun farkında olan firma, bu konuda ki görüşünü başvuru şartlarına paket servis şartını koyarak göstermiştir.

Bu konuda da şartları sağlamakla alakalı bir sorun olmadığını düşünüyorsanız Donas bayilik işlemleri için firma ile irtibata geçebileceğiniz e-mail, telefon numarası ve açık adresi mevcuttur. 

Donas Franchising Bedeli

‘Peki, bütün bunlar güzel ve hoş bunun bize maliyeti ne olur?’ derseniz, yaptığımız araştırmalara göre Donas bayilik ve Donas Franchising Bedeli gibi işlemler için 300.000 TL ile 500.000 TL skalasında bir maliyetin söz konusu olduğu görülmektedir. Bayilik ücretleri içerisinde kaliteden ödün vermeden bir bayilik almak istiyorsanız ve eğer biraz bayilik maliyetlerine hakim iseniz bu meblağın olası bayilik anlaşmaları içinde uygun denebilecek bir rakama sahip olduğunu görebilirsiniz.

Bina bedeli ve dekorasyon süreçleri için uygun bir yer seçmeniz maliyetinizi düşünebileceği gibi doğru lokasyon seçimi hem sizin hem de markanın maddi kazancını ve piyasa değerini arttıracaktır.

Bu sebeple ki firma, bayilik şartları arasına nüfus yoğunluğunu koyarak hem yatırımcı için hem de marka değeri için gereklilik öngörmüştür.

Kendini marka olarak kanıtlamış ve talebinin yoğun olduğu bu firma için yatırımcı adaylarının net maliyet rakamını öğrenmesi için firmaya danışması gerekmektedir.

Bütün bunların yanı sıra turistik bölgelerde, AVM içerisinde veya halk arasında ki tabiriyle işlek bir yerde kendinize ait dükkanınız var ise Donas bayilik olmasa da kiralama yaparak çalışma açısından talepkardır. Yine aynı iletişim yolları üzerinden bu ilanları değerlendirebilirler.

Donas bayilik işlemleri veya kiralama işlemleri için direkt iletişim kurabilirsiniz bunun için aracı bir firma kullanmamaktadırlar. Donas firması ile iletişim kurmak için burayı tıklamanız yeterlidir.

Donas Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli yazımızı beğendiyseniz Paşa Döner Bayilik Şartları ve Bedeli yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x