Bayilik

Çiğköftem Bayilik Bedeli, Şartları ve Başvurusu

Çiğköftem bayilik bedeli, şartları, başvurusu, maliyet ve kar oranları hakkında tüm detaylara ve diğer aklınıza takılan soruların cevaplarına yazımızda bulabilirsiniz.

Çiğköfte, ülkemizin vazgeçilmez tatlarından biridir ve özellikle Türkiye’nin doğu bölgelerinde her türlü organizasyonun içerisinde yer alan bir lezzettir. Birbirinden farklı karışımlar kullanarak yapılır mesela; Urfa’da içerisinde isot eklenirken Adana’da kırmızı pul biber çoğunluktadır. Ama kim ne derse desin her haliyle çok lezzetli ve muhteşem bir tattır. Kendiniz yapmayı denediyseniz eğer, yapımının ne kadar zor ne kadar uğraştırıcı olduğunu zaten bilirsiniz ama bilmeyenler için kısaca şöyle söyleyebilir; en az 1,5 – 2 saat yoğurmak gerekmektedir.

Eskiden etli çeşitlerini restoranlarda yiyebilirdiniz ancak çiğ et sakıncalı olduğu düşünülerek bir yasa çıkarıldı ve artık kamuya açık alanlarda ve satış yapmak için üretilen çiğköftelerde et kullanımı yasaklandı. Etli yapılan çiğköfte için konuşursak işin özü şuydu; harca eklenen kırmızı pul biberle ve yoğurarak et bir zaman sonra pişerdi. Ama dediğimiz gibi yapılan incelemelerde bunun sağlıksız olduğu düşünüldü ve satışı yasaklandı.

Çiğköftem firmasına gelecek olursak 1993 yılında marketler için çiğköfte yaparak iş hayatında kendini gösterdi. Daha sonrasında ise yasanın çıkması sonucunda, etsiz çiğköfte formülü ile kısa zamanda büyük yol kat etti. Şu anda Türkiye genelinde 400’den fazla şubesi bulunmakta bunun yanı sıra Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan’da da çok sayıda şubesi yer almaktadır. Peki bu kadar büyük bir ağın bir üyesi olmak için neler yapmalısınız? Çiğköftem bayilik alma şartları, başvurusu nedir ve basıl yapılır? Dilerseniz bu soruların cevaplarına bir göz atalım.

Çiğköftem Bayilik Alma

Çiğköftem bayiliği gerçekten kısa sürede maliyetini çıkartan ve kar elde etmeye başladığınız bir iştir. Bunu daha detaylı olarak “Çiğköftem Kar Oranları” başlığımızın altında yazacağız. Çiğköftem bayilik almak için kısa bir form doldurmanız yeterlidir. O forma da buradan ulaşabilirsiniz. Formda çok basit olarak isim, soyisim, e-posta, telefon, dükkanı açmayı düşündüğünüz bölge ve mesajınızı yazarak gönderebilirsiniz. Burada mesaj kısmını göz ardı etmemenizi öneririz, bu kısımda planlarınız, hedefleriniz gibi düşüncelerinizi yazmanız sizi daha ön plana atacaktır.

Çiğköftem Bayilik Başvuru Formu
Çiğköftem Bayilik Başvuru Formu

 

Çiğköftem Bayilik Şartları

Bu büyük firmanın bir üyesi olmak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar aslında açacağınız dükkanın olmazsa olmazları.

  • Açacağınız dükkan en az 20 metrekare ve en az 2,5 metre ön cephe olması gerekmektedir.
  • Pano ve ürünlerin müşteri tarafından görünür olması gerekir.
  • Dükkanın işlek bir bölgede olması. (Bu sizin daha fazla kar yapmanıza da olanak sağlayacaktır)
  • Stand veya dükkanlar da Çiğköftem markası haricinde başka bir markanın ürünün satılmaması
  • İşinin başında duran ve severek yapmanız da önemli kriterler arasındadır.

Çiğköftem Franchise Ücreti 

Firmanın en güzel yanlarından biri de franchise ücreti almamasıdır. Yani daha işe başlamadan herhangi bir isim hakkı parası vermiyorsunuz ama illa ki biraz para harcamak zorundasınız. Kira, personel vb. giderleriniz elbette ki olacaktır. Bu dükkanınızı veya standınızı açtığınız yere, alışveriş merkezine göre değişiklik gösterecektir.

Çiğköftem Açma Maliyeti

Çiğköftem açma maliyeti çok fazla olmamakla beraber firmanın destekleri ile bütün işleri kendiniz yapmıyorsunuz. Bu da bir yatırımcı için gayet olumlu bir yöntem. Çiğköftem bayiliği açarken firma tarafından hazırlanan, stand veya dükkan tasarımı size anahtar teslimi şeklinde verilmektedir. Bunun yanı sıra personel için haftalık eğitimler ve diğer destekler de paket içerisindedir.

Çiğköftem Örnek Şube
Çiğköftem Örnek Şube

Kurulum paketi olarak belirtilen bu paket içerisinde, dolap, tabela, çalışma tezgahı, ambalaj malzemeleri gibi kalemler yer alır ve kabaca bir hesaplama ile 20 – 30 bin TL gibi bir sermayenizin bulunması gerekir. Tabi bu açacağınız dükkanın büyüklüğüne ve konumuna göre değişiklik gösterebilir.

Çiğköftem Kar Oranları

Çiğköftem bayilik işinin en can alıcı kısmı tabi ki kar oranlarıdır. Firmanın resmi sitesinde yazılana göre 8 – 10 ay içerisinde maliyetinizi kurtarıp kar elde etmeye başlıyorsunuz. Çiğköftem firmasının bir diğer güzelliği ise satışınızdan elde ettiğiniz kar veya cirodan her hangi bir pay almamaktadırlar. Yine firmanın resmi sitesinde yazana göre Türkiye içinde Çiğköftem firması aylık olarak  50-70 bin TL arasında ciro yaparken yurtdışında ise 60 – 90 bin Euro arasında ciro yapmaktadır.

Çiğköftem Bayilik ile ilgili yazımızı beğendiyseniz OSES Çiğköfte Bayilik veya Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar yazılarımıza mutlaka göz atmalısınız.

 

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Izzet Orakci
Izzet Orakci
2 yıl önce

Slm
Ben cigkoftem bayilik almak istiyorum
hollandda bunun icin bana donus yapar misiniz ?

Adres
LOKHORSTWEG 13 B, 13B


Başa dön tuşu
1
0
Gönderx
()
x