Yeni İş Fikirleri

Eve İş Veren Karlı 5 Sektör

Türkiye’de belli yaşam şartlarından kaynaklı bazen evimizde oturup çalışmak istiyoruz. Bazen evimizden çıkamayıp çalışmak zorunda kaldığımız için de zor durumda kalıyoruz. Bir tek zor durumda kaldığımız zamanlar değil hayatınızın belli bir kısmında artık evinizin dışarısında değil oturduğunuz yerden çalışmak ya da işim ayağıma gelsin diyebilirsiniz. Yapacağınız şey artık çok kolay. Çünkü birçok firma paketlemeden tutun aklınıza ne geliyorsa evden sipariş alabiliyorlar ve sizi evden çalıştırabiliyorlar. Bunun için öncelik olarak yapmanız gereken firma alıştırmak. Hangi sektörde evde hangi işi yapabilirsiniz bunu belirlemek sonra bu sektör için iş arayışına koyulmak. Ben en yaygın olan paketleme işini size anlatacağım.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 

Türkiye’de yapabileceğiniz evde işlerden bir tanesi de paketlemedir aslında. Firmalar artık bu işi evlere veriyorlar ve bu ek gelirle para kazanmanız çok yüksek ihtimal çünkü ayda 4000 TL’ye kadar para kazanma imkânı sunuyor. Eğer 4-5 kişilik bir ekibiniz varsa büyük işler alma imkânınız daha fazla ve firma buna bakarak size iş verme ihtimali de çok yüksek.

Evde Çalışabileceğiniz Sektörler

Sabun Paketleme

Bu firmalar bir tanesi evde sabun paketlemedir. Genellikle bu firmalar organik sabun üretirler ve sizden bu sabunları altılı paketler şeklinde paketlemenizi isterler.

Bardak Altlığı Paketleme

Aldığımızda illaki kutular içerisinde görürüz altılı ve on ikili paketlenen bardak altlıklarını. Evde yapılacak ek işlerden bir tanesidir. Bu iş artık çok yaygın bulunmasa da araştırıldığında ulaşma imkânınız bir nebzede olsa var.

Tesbih Paketleme

Tesbih sektörü e-ticarete yöneldiği için artık bu sektörde paketleme ihtiyacı artıyor ve tesbihleri paketleyerek satıyorlar. Evinizde oturarak tesbih paketleme işi yapabilirsiniz.

Kına Paketleme

Günümüzde Hint kınasına olan talep arttığından kaynaklı Hint kınası paketleme yöntemini düşünebilirsiniz.

Telefon Kılıfı Paketlemek

Artık binlerce telefon ve binlerce kılıf var bu yüzden firmalar çok sayıda kılıf üretiyorlar fakat bunu paketlemede sorun yaşıyorlar bu yüzden bu işi evden paketlemek isteyenlere verebiliyorlar.

Bunun gibi pek çok sayıda vida paketlemek, bağcık paketlemek, mum paketlemek gibi işleri evinizden kolayca yapabilirsiniz. Firmaların sağladığı olanaklar sayesinde evinizde iş sahibi olmuş olursunuz.

Kaynak: paraekstra.com

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x