Market

Ekomini Kiralık Dükkan

Ekomini kiralık yer önerme ve kiralık dükkan önermek için başvuru nasıl yapılır? Kiralık dükkanım var diyenler için Ekomini Market’e nasıl yer kiralayabilirsiniz, detaylı olarak anlatacağız.

Ekomini, kurulduğu günden beri özel ürünleri en uygun fiyata müşterileri ile buluşturmayı amaç edinmiş bir mini market zinciridir. Ekomini Türkiye’de faaliyet göstermekte olan tekel ürünlerinin satışını yapan en çok rağbet edilen mini market zinciridir. Ekomini, her mahalleye yayılma amacıyla her geçen gün mağazalarına bir yenisini daha eklemekte ve her kesime ulaşmaya çalışmaktadır. Şirket, amacını gerçekleştirmede o kadar iddialıdır ki; ülkenin en ücra köşelerine dahi şube açmaktadır.Bu amaçla da kiralık dükkan aramaya her daim devam etmektedir.

Ekomini Kiralık Dükkan Öneri Formu

Ekomini, resmi internet sitesinin ana sayfasında “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında, kiralanacak dükkanı olan kişilerden teklifler almaktadır ve bu teklifler bir formun doldurulması ile Ekomini yetkili departmanına iletilmektedir. Dükkan alanı dar olan ya da büyük market zincirler için uygun olmayan kişiler Ekomini’yi tercih edebilirler. Yüksek kar marjlı keyif ürünleri satılan market, kiracısına da şubesini açana da güzel bir gelir fırsatı sunmaktadır. Ekomini market zinciri, kiralık dükkan teklifi başvuru formunda doldurulmasını istediği bilgiler şunlardır:

 • Adınız Soyadınız
 • Telefon
 • E-Posta
 • İl Seçiniz
 • İlçe Seçiniz
 • Mağaza m2
 • İskan Durumu
 • Bina Yaşı
 • Kira Ücreti
 • Mağaza Cephe Uzunluğu (Metre)
 • Park Yeri
 • Depo
 • Depo m2
 • Kot Farkı
 • Ana Arter

Ekomini, “Kiralık Yeriniz Mi Var?” başlığı altında, kiralık dükkan tekliflerini alırken, teklif götüren kişilere en kısa sürede geri dönüş yapılacağını ifade etmektedir.

Ekomini’ye Dükkan Kiralamak

Ekomini’ye dükkan kiralamak, söz konusu marketin bir zincir olmasından ve kurumsal olmasından dolayı oldukça avantajlıdır. Eğer Ekomini standartlarında bir dükkanınız var ise:

 • Düzenli kira gelirinden,
 • Yıllık olarak enflasyona göre artış gösteren kiradan,
 • Garantili kira gelirinden ve daha bir çok sebepten dolayı Ekomini’ye dükkan kiralamak oldukça karlıdır. Başvurmak için TIKLAYIN.

Ekomini kiralık yer önerme ve dükkan kiralama konumuzda Ekomini marketlerine uygun dükkanınız varsa öneride bulunabilir ve kurumsal bir gıda firmasının kiracınız olmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde Kipa Kiralık Yer Önerme ve Başvuru konumuzdan da yine farklı bir market zincirine kiralık yer önerilerinde bulunabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can Önder
Can Önder
3 yıl önce

Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır,JET MARKETE çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.sizin için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum

Adres
Habipler-Hüsnükarakaş Mh. 5400 Sk. Cihan Sit.Bim Market yanı ABlok 4 nolu İş yeri 07320 Kepez/Antalya
Açıklama
Merhaba, Ben Mülk sahibiyim, kepez 5500 sokağa güney cepheli 30 merelik ticari yola cepheli tam dört ticari yol ağzı kavşaktadır, her yönden gözükmektedir.398m2 ve 3 eşit kattan oluşmaktadır. BİM market yanıdır, diğer yanında Cihan Eczanesi Karşısında Benzinlik ve Sağlıkocağı, öğrenci yurdu vardır. iş yerimizin zemin katının arka bölümünde projesinde olan kapısı mevcuttur, Kamyon yük indirme için tam yanına yanaşabilir durumdadır,JET MARKETE çok uygun olduğunu düşünüyorum.Düşündüğümüz kira bedeli,3800TL dir üzerinde görüşülür.sizin için uygun olabileceğini düşünerek yazıyor,takdir sizin diyorum. Saygılarımı sunuyorum
Recep öner
Recep öner
3 yıl önce

Kiralık dükkan
0535 6935130

Adres
Arabacı alanı mah. No 201 serdivan sakarya
Açıklama
150 m2 kapalı alan . 290 m2 arsa
Last edited 3 yıl önce by Recep öner
Mücahit karakaya
Mücahit karakaya
3 yıl önce

Konya sancak mh önceki kiracısı adesedir şuanda kiracı arıyorum 450m2 karakaya iş merkezindedir

Mücahit karakaya
Mücahit karakaya
3 yıl önce

Konya selçuklu sancak mh.eski kiracısı adesedir şuanda dükkanım kiralıktır 450m2 05326786523Başa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x