Market

Seç Market Bayilik Şartları Nelerdir?

Seç Market bayilik şartları nedir? Seç Market başvuru süreci nasıl olur ve başvuru için ne kadar ücret talep edilmekte? Kar marjı ve bayilik destekleri ile ilgili detaylar yazımızda.

Kendi işini kurmak isteyenler için her geçen gün yeni bir iş fikri ortaya çıkmaktadır. Yatırımcılar bazen sıfırdan şahıs firması olarak kuruyor bazen de büyük firmaların bayiliklerini alıyorlar. Ancak sıfırdan başlamak her zaman en zor seçenek olmuştur. Çünkü her şey ile en baştan sona kadar siz ilgilenirsiniz, hem de kurumsal olmayan bir kuruluşun tanıtımını yapmak, satış ve pazarlamasını yapmak, yeni bir müşteri portföyü oluşturmak daha zordur. 

Son yıllarda gittikçe ünlü olan ve büyüyen Seç Market de sıfırdan başlamak isteyenler için iyi bir alternatif olacaktır. Seç Market perakende sektöründe hizmet veriyor, düşük fiyat politikasını da benimsediği için müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Toplamdan iki binden fazla ürünün satışını gerçekleştiren Seç Market; kazan kazan sistemine dayalı bayilik uygulamaktadır. Yıldız Holding’in kurucusu olduğu Seç Market, bayilik yöntemi ile büyümeyi, tüm Türkiye’ye yayılmayı hedeflemektedir. 

Son verilere göre Seç Market’in 59 ilde varlığını sürdürdüğünü ifade edebiliriz. Bizim Toptan’ın SEÇ bayilerine ürün tedarik etmesine dayanan bir iş modeli bulunmaktadır. Seç Market bayileri, ürün tedariklerinde kolaylık, kurumsal ödeme yöntemi, kurumsal mağaza dekorasyonu, düzenli sevkiyat, stok kontrolü gibi Bizim Toptan’ın uzmanlıklarından faydalanma olanağına sahiptir. 

SEÇ Market Bayilik Destekleri

Yer seçimi, reklam konusunda destek, pazarlama desteği, eğitim ve personel konusunda destek sağlamaktadır. 

Seç Market bayisi olan kişilerden belli bir süre boyunca giriş bedeli ya da katkı payı almıyor. Herhangi bir isim hakkı bedeli de ödemezsiniz.

SEÇ Market Bayilik Koşulları

Girişimcilerde bulunması gereken temel özellikler ise; liderlik özelliğine sahip olması, gelişime açık ve ekip yönetiminde tecrübeli olması, yeterli tutarda sermayesinin bulunması ve sicilinde ticaret yapmaya herhangi bir engelinin olmaması gerekmektedir. 

Ortalama 150 – 250 m2 alana sahip olması gerekmektedir.

Afiş ve insert basımları için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.  Firma her ay size ücretsiz olarak gönderir.

Yapılan sevkiyatların tamamı ücretsizdir. Bayinize özel şifrenizle Seç Market Portalı üzerinden kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Seç Market ile 3 yıl süreli sözleşme yapılmaktadır. Dilerseniz sonrasında sözleşmenizi uzatabilirsiniz. 

Firmada bulunan ürün grupları; et ve et ürünleri, temel gıda, temizlik malzemeleri, kâğıt havlu, peçete ürünleri, kahvaltılık ve şarküteri ürünleri, meyve, sebze, sigara satışı, kuruyemiş gibi birçok ürün bulunmaktadır. 

Bayilik için https://secmarket.com.tr/bayilik linkine tıklayarak doğrudan başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Burada isim soy isim, marketi açmak istediğiniz il ve ilçe, dükkân bilgileri, iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra başvurunuz firma yetkilileri tarafından incelenecek, uygun görülmesi durumunda tarafınızla iletişime geçilip sözleşme detayları görüşülecektir. 

Birikmiş bir sermayeniz varsa ve yeni bir iş kurmak, yeni bir yatırım yapmak istiyorsanız; Seç Market sizin için kârlı bir yatırım olacaktır. Sürdürülebilir kâr ve güvenli bir ticaret istiyorsanız, SEÇ Market sizler için çok avantajlı bir iş kolu olacaktır. 

Ek olarak yine market sektöründe bayilik için Carrefour Bayilik Başvurusu ve Bayilik Bedeli konumuzu inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ali çakmak
ali çakmak
Aralık 30, 2020 12:27 pmAdres
bursa mustafakemalpaşa yunus emre mahallesi fevzi paşa caddesi no 217
Açıklama
iş yerimizi kiraya vermek istiyoruz toplam dış cephe ile 250 m2 dir bizim mahallemizde sizin için iyi bir seçim olacağına inanıyorum
Mehmet Sarıtaş
Mehmet Sarıtaş
Ocak 8, 2021 7:10 pm

Arazi önerim var

Adres
kocaeli başiskele paşadağ mahalesi içme su arıtma tesisi karşısı anadolu lise yanı ticari arsa
IMG-20200902-WA0004.jpg
Abdurahim özbey
Abdurahim özbey
Nisan 26, 2021 7:03 pm

Kiralık dükkan okula koleje yakın köşe başında yakın bakkal market yok

Adres
Mersin Erdemli alata mahallesi çiftçiler caddesi 42.cadde no 26köşe başı A
Açıklama
Okula koleje yürüme mesafesinde yakınlarda bakkal market yok
Abdurahim özbey
Abdurahim özbey
Nisan 26, 2021 7:07 pm

Kiralık dükkan Köşe başında okula koleje yürüme mesafesinde yakınlarda bakkal market yok

Adres
Mersin Erdemli alata mahallesi çiftçiler caddesi 42.cadde no 26. Köşe başı A
Açıklama
250 metre kare okula koleje yürüme mesafesinde yakınlarda bakkal market yok.
Başa dön tuşu
4
0
Gönderx
()
x