Bayilik

Fast Food Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

Fast food sektöründe bayilik veren firmalar hangileridir ve istenilen şartlar nelerdir? Yemek sektöründe bayilik almanın avantajları nelerdir?

Yeni bir iş kurma hayali olan ve ticarete atılarak gelirini katlamak isteyen bireyler, genellikle getirisi yüksek ve maliyeti düşük olan işlere yönelirler. Halihazırda mevcut olan ve birden fazla şubesi bulunan bir işletmenin bayiliğini almak, getirisi fazla olan seçenekler arasında yer alır. Peki, fast food sektöründe bayilik veren firmalar hangileridir? 

Bireylerin ihtiyaç ve taleplerine göre seçilen bayilik, sektöre olan talebin ve işleyişin fazla olması dahilinde, bayilik alan bireylerin gelirine yüksek oranda katkı sağlar. İşleyişin fazla olduğu kategorilerden biri olan fast food, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir bayilik çeşididir. İşlek mekanlara kurulan bir fast Food dükkânı ile oluşan fazla talebi karşılayabilirsiniz.

Fast Food Sektöründe Bayilik Veren Firmalar

Fast food sektöründe farklı kategorilerde hizmet sunulur. İş hayatında yeni bir atılım gerçekleştirmek isteyen bireyler, fast food sektöründe bayilik veren firmalar hakkında detaylı bir araştırma yaparlar. Hamburger, sandviç, pizza, tost, lahmacun, köfte ve tantuni gibi yiyecekler, fast food zincirinde sıklıkla tercih edilen çeşitlerdendir. Yemek, temel bir ihtiyaç olduğu için yemeğin doyurucu olmasının yanı sıra bilindik olması da önemlidir. 

Lezzetin daha fazla kesime tanıtılması ve bilinirliğin arttırılması amacıyla, bireylere bayilik hizmeti verilir. Belli bir miktar sermaye isteyen bu bayilik ücretleri, markanın işleyiş ve bilinirliğine göre değişebilmektedir. Bayilik alarak iş yeri açmak istiyorsanız, bu aşamada fast food sektörü sizin için ideal bir seçenek olabilir.

Kasap Burger Steakhouse

Fast food denilince akla gelen Kasap Burger, bayilik almak isteyenlerin yöneldiği ilk firmalar arasında yer alıyor. Fast food sektöründe bayilik veren firmalar konusu araştırıldığında göze çarpan ilk firmalardan biri de Kasap Burger’dir. Lezzetli etleri bireylerle buluşturan bu marka, Türkiye’de faaliyet gösteren toplamda 10 şubeye sahiptir. Bayilik almak isteyenlere sınırsız destek sunan Kasap Burger, 20’ye yakın bayilik vermeyi hedeflemektedir.  Kasap Burger franchise hakkında detaylı bilgi almak ve başvurlar için burayı tıklayabilirsiniz.

Aşıklar Tantuni

Tavuk severlerin vazgeçilmezi olan tantuniyi, en lezzetli haliyle bireylere sunan Aşıklar Tantuni, fast food sektöründe bayilik veren firmalar listesinde ikinci sıradadır. Türkiye genelinde toplamda 6 şubesi bulunan marka, daha fazla kesime yayılarak büyümeyi hedefler. Bu doğrultuda 20’den fazla bayilik sunan Aşıklar dünyası ailesine katılmak için siz de bayilik alabilirsiniz. 

Hot Döner Bayilik

Fast food zincirinde tanınan bir diğer marka da Hot Döner’dir. Toplamda 60 şubesi bulunan Hot Döner, son 1 yıl içerisinde başarısına başatı katarak birçok şubenin açılmasına öncülük etmiştir. Hedeflediği şube sayısı olan 100 şubeye ulaşıncaya kadar birçok bireye istihdam sağlamak amacıyla bayilik vermeye devam etmektedir. Fast Food sektöründe bayilik veren firmalar araştırması yaparken Hot Döner ayrıcalıklarına da erişmeniz tavsiye edilir. Hot Döner bayilik detayları için burayı tıklayabilirsiniz.

Tezgah Sokak Lezzetleri

Bayilik almak isteyen bireylerden istediği en düşük 100 metrekare alana sahip olan bireyler, Tezgah sokak lezzetleri markasının bayisi olmaya hak kazanabilirler. Toplamda 7 şubesi bulunan işletme daha fazla büyümeyi hedefleyerek bayilik sayısını 30’a çıkarmayı planlamaktadır. Bu aşamada belirlenen şartlara uygun olan bireylere bayilik alma hakkı tanır. Tezgah Sokak Lezzetleri bayilik alma ile ilgili detaylar için burayı tıklamanız yeterli.

Express Yaprak Döner

Yaprak döner denilince akla gelen ilk lezzetlerden biri olan Express Yaprak Döner, mevcuttaki 6 şubesiyle kesintisiz hizmet vermektedir. Şube sayısını 100 yapmayı hedefleri arasında gösteren Express Döner, yüzlerce kişiye bayilik konusunda destek sunacaktır. Express Döner ailesine katılmak için internet sitelerindeki başvuru formunu doldurabilir ve bayilik işlemleri için bilgi alabilirsiniz. 

Kumpir Box 

Beğenilen lezzetlerin başında gelen bir diğer fast food lezzeti de kumpirdir. Toplamda 36 şubesi bulunan Kumpir Box, Türkiye’nin farklı bölgelerinde hız kesmeden hizmetlerine devam eder. Oluşan bayilik ihyacı doğrultusunda, bayilik sayısını 70’e çıkarmayı hedefleyen marka belirli şartlar ve politikalar çerçevesinde bayilik alımlarına devam etmektedir. Kumpir lezzetlerini sunmaya ilgi duyanlardansanız, getiri ve karı oldukça yüksek olan bu kazançlı firmanın bayiliğini alabilirsiniz. Kumpir Box bayilik alma, şartlar ve dataylar için burayı tıklayabilirsiniz.

Bayilik Almanın Avantajları

İş yeri açmak ve yeni bir marka adı altında bireylere hizmet sunmak, bazı durumlarda sanıldığı gibi kolay olmayabilir. Tüm bu işlemler için ilk olarak sermayeye daha sonra da iyi bir reklama ihtiyaç duyulur. Tamamlanması gereken her süreç oldukça maliyetli olabileceğinden bireyler bunu maliyetsiz ve sermayesiz yapabilmenin yollarını ararlar. Fast food sektöründe bayilik veren firmalar bu süreçte bireylere sayısız destek sunarak, onlara az miktarlı sermaye ile gelir elde edebilmenin önünü açarlar. Çevrenizde görmüş olduğunuz birçok lokanta, büfe ve cafe tarzı işletmeler, bayilik sonucunda hizmet vermeye başlamış olan işletmelerdir. Şirketlerin bayilik verebilmesi için uygun şartların taşınması da oldukça önemlidir.Bilindik markaların çoğu, bireylere bayilik imkânı tanıyarak sektörde ileri düzeyde gelişmiş olan markalardır. Farklı şehir, bölge ve mahallere verilen bayilikler, bayilik almak için uygun şartları taşıyan ve kendini bu doğrultuda geliştirebilen bireylere verilir. Bireylerden talep edilen farklı tutarlardaki sermayeler ve isim alma bedeli gibi ücretler ödendikten sonra bayilik almaya hak kazanılır. Fast food sektöründe bayilik veren firmalar hakkında araştırma yaparak gerekli bilgilere ulaşabilir ve siz de markaların sunduğu bayilik fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Fast Food Sektöründe Bayilik Veren Firmalar ilginizi çektiyse Pidem Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x