İş Başvurusu

Carrefour İş Başvurusu Formu ve CarrefourSA İş İlanları

Carrefour iş başvurusu formu ve işe alım şartları nelerdir? CarrefourSA iş ilanları, açık pozisyonlar ve Carrefour iş başvurusu nasıl yapılır? 2021 Personel maaşları ne kadar?

Türkiye’nin tüm şehirlerinde binlerce şubesi bulunan ve on binlerce kişiyi istihdam eden CarrefourSA marketler zincirinde, farklı pozisyonlarda iş bulmak mümkündür. Özellikle reyon görevlisi, kasiyer ve güvenlik ekiplerinde sürekli eleman alımı yapan Carrefour, hem Carrefour Kariyer sitesinden hem Kariyer.Net gibi iş ilanı yayınlayan sitelerden personel alımı için ilan verir. Ancak sadece açık pozisyonlar için Carrefour iş başvurusu almanın dışında ayrıca genel başvuru olarak da CV’nizi iletebilir, eğer açık bir pozisyon varsa sizin profiliniz değerlendirmeye alınır.

Carrefour iş başvurusu için doldurmanız gereken evrakları, CV gönderirken dikkat etmeniz gerekenleri, CarrefourSA marketler zincirinde bulunan personel alımı için açık pozisyonları ve Carrefour’da çalışmak için bilmeniz gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

CarrefourSA İş Başvurusu

CarrefourSA iş başvurusu yapmadan önce mutlaka açık pozisyonlara bir göz atmanız sizin yararınıza olur. Eğer sizin niteliklerinize uygun bir pozisyon varsa öncelik olarak işe alım şansınız yüksektir.

Carrefour İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Carrefour iş başvurusu için öncelikle yukarıda da belirttiğimiz gibi Kariyer.net, Yenibiris.com ve Eleman.net ve Indeed.com gibi internet sitelerinden Carrefoursa ilanlarına bakarak açık pozisyonları görebilirsiniz.
 • Sonrasında aranan kriterlere göre istediğiniz bir pozisyon varsa burada yazan iş tanımında ve genel niteliklerde sizin CV’nize uygun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Tabii ki tüm bunların öncesine Carrefoursa is başvuru CV doldurmanız önemlidir. Burada dolduracağınız CV’nin mutlaka gerçek bilgilerle ve güncel olarak doldurulması gereklidir.
 • Hatta CV’niz dışında Kariyer.net gibi tüm iş ilanı yayınlayan platformlara özel sizin öne çıkan özelliklerinizi vurgulayan bir ön yazı da hazırlamalısınız. Burada ön yazı hazırlarken dikkat etmeniz gerekenler;
  • Kısa ve öz olarak sizi anlatmalı
  • Neden bu pozisyonla ilgilendiğinizi yazmalısınız
  • Bu iş sizin için neden önemli
  • Sizi neden seçsinler

Bu gibi kısa ve net bilgilerle başvurduğunuz pozisyona ve hatta şirkete özel öz yazı hazırlamanız sizin yararınıza olacaktır.

 • CV’niz ve ön yazınız hazırsa eğer artık Carrefour iş başvurusu yapabilirsiniz. Burada çoğunlukla maaş beklentiniz de sorulur. Mantıklı olmak kaydıyla normal beklentinizden bir miktar daha yüksek bir maaş aralığı seçip iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

CarrefourSA iş başvurusu nereden yapılır?

İş bulma siteleri, Sabancı Holding CarrefourSA iş olanakları sayfası ve CarrefourSA Kurumsal üzerinden iş başvuruları kabul edilmektedir. Bunların sayfalarına ait linkleri konunun devamında bulabilirsiniz.

CarrefourSA İş Başvuru Formu

CarrefourSA mağazalarından elden iş başvuru formu verilen bazı mağazalar bulunmaktaydı. Ancak artık tüm iş başvuruları online kanaldan internet sitesi üzerinden yapılıyor. Carrefoursa is başvuru formu doldur araması yapan bir çok iş arayan kişi de tek seferde dolduracağı CV’sini tüm iş başvurularında kullanabilir.

CarrefourSA Genel İş Başvuru Formu

Hemen yukarıda bahsettiğimiz şekilde Carrefour iş başvurusu yaparken önce açık pozisyonlara iş başvurusunda bulunabileceğinizden bahsettik. Ayrıca Carrefour’un sürekli alım yaptığı pozisyonlar için genel iş başvurusunda da bulunabilirsiniz.

CarrefourSA İş Başvuru Formu

CarrefourSA İş İlanı Sitelerinden Başvuru

Kariyer.net, Yenibiris.com, Eleman.net ve Indeed üzerinden Carrefour iş başvurusu yapabileceğiniz sayfalar alttaki gibidir.

Kariyer.net – https://www.kariyer.net/is-ilanlari/?ckw=Carrefoursa&hc=T&is=1

Yenibiris.com – https://www.yenibiris.com/firma/carrefoursa/is-ilanlari/6208

Eleman.Net – https://www.eleman.net/firma/carrefoursa-f517186

Indeed – https://tr.indeed.com/Carrefoursa-jobs

CarrefourSA Kariyer

Sabancı Holding’e bağlı olan CarrefourSA markası için açık olan pozisyonları takip etmek ve hemen iş başvurusunda bulunmak için alttaki linki kullanabilirsiniz.

Sabancı Holding CarrefourSA İş Başvurusu

Carrefour İş İlanları

Carrefour iş ilanları konusunda aslında yazıda epey bir bilgi verdik. Size uygun iş ilanlarına nasıl ulaşabileceğinizi ve nasıl iş başvurusunda bulunabileceğinizi detaylı olarak anlattık. Ancak bir de CarrefourSA iş ilanları için ayrıntılı olarak pozisyonlara Carrefour iş başvurusu ve maaşlarından bahsedelim.

Carrefour İş İlanları

CarrefourSA Mağaza Görevlisi İş Başvurusu

CarrefourSA mağaza görevlisi aslında genel olarak kasiyer olarak bilinen görevlidir. Mağazadaki reyon düzenleme, kasaya bakma ve depodaki işleri halletme gibi yoğun tempoda çalışan, aynı zamanda müşteri siparişlerini hazırlama ve paketlemeden de sorumludur.

Alttaki linkten isim, soyisim, telefon ve email ile direkt iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Mağaza Görevlisi İş Başvuru Sayfası

Mağaza Görevlisi İş Başvuru Şartları

 • En az lise mezunu olmak
 • Dinamik çalışmaya uyum sağlamak
 • İnsan ilişkileri kuvvetli olması
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak
 • Erkekler için ise askerlik görevini yapmış olmak.

Carrefour Mağaza Görevlisi Maaşları

Mağaza görevlisi için standart olarak asgari ücret yani 2021 yılı için 3.000 TL gibi bir maaş söz konusu. Ancak çalıştığınız yıla göre hem zam hem de ikramiye hak ediyorsunuz. Çalışma süreniz ne kadar uzunsa ona göre ikramiye tutarınız da artıyor.

CarrefourSA Taze Gıda Mağaza Görevlisi İş Başvurusu

Deniz ürünleri, kırmızı ve beyaz et ürünleri, şarküteri ve meyze / sebze reyonlarıdaki ürünlerin kontrollerinden, müşteriye sunumundan ve stok takibinden sorumlu olacak olaan taze gıda mağaza görevlisi pozisyonu için de sürekli iş alımı yapılmakta.

Taze Gıda Mağaza Görevlisi İş Başvuru Sayfası

Taze Gıda Mağaza Görevlisi İş Başvuru Şartları

 • Daha önce benzer işlerde tecrebeniz olması
 • Mesleki yeterlilik belgesi
 • Ekip çalışmasına uyumlu
 • Esnek çalışma saatlerine uygun
 • İnsan ilişklerinden başarılı

Carrefour Taze Gıda Mağaza Görevlisi Maaşları

Ortalama olarak reyon görevlisi ile benzer maaşı alan taze gıda mağaza sorumluları için eğer tecrübeniz 2 yıl civarıyla 4000 TL – 4500 TL arası maaş alabiliyor. 2021 Yılı güncel asgari ücret zamları sonrası tecrübe ve CarrefourSA’da çalışma sürenize göre maaşınız 7000 TL civarına yaklaşabiliyor.

CarrefourSA Mağaza Yöneticisi İş Başvurusu

İş başvurusunun adında olduğu üzere Carrefour iş başvurusu yapacağınız mağazanın tüm sorumluluğunu üstleneceği bir rolde çalışacaksınız. Şirketin işleyişini mağazada devam ettirmeniz, personel görev ve sorumluluklarını denetlemeniz, mağaza hedeflerini takip etmeniz beklenir. Aynı zamanda mağazadaki müşteri memnuniyeti, mağaza ihtiyaçları, kalite standartları, insan kaynakları süreçlerinin takibi, işe alım ve personel eğitim süreçlerini kontrol etmeniz de beklenir.

CarrefourSA Mağaza Yöneticisi İş Başvuru Formu

Mağaza Yöneticisi İş Başvuru Şartları

 • Benzer görevlerde en az 2 yıl tecrübe
 • En az önlisans mezuniyeti
 • Office programlarına hakimiyet
 • Tercihen İngilizce bilen
 • İnsan ilişkilerinde başarı
 • Raporlama ve sunum konusunda tecrübe
 • Planlama konusunda tecrübeli
 • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilen
 • Erkek adaylar için askerlik sorunu olmaması

Carrefour Mağaza Yöneticisi Maaşları

CarrefourSA mağaza yöneticisi maaşları 2021 yılı itibariyle en düşük 4.500 TL’den başlarken, kıdeme göre 7.500 TL’ye kadar artmaktadır. Ayrıca 3 ayda bir ödenen ikramiye ve market çekleri de performansa göre verilmektedir. Mağaza hedeflerinin tutmasıyla birlikte ekstra prim de ödenmektedir.

Carrefour mağaza müdürlerinin maaşları iş tecrübesine ve CarrafourSA’da çalışılan süre ile de ilişkili olarak 2021 için 7.500 TL’ye denk gelmektedir.

CarrefourSA Yeni Mezun Yönetici Adayları İş Başvurusu

CarrefourSA markası tecrübeli personelin yanı sıra üniversitelerden yeni mezun durumda olan tecrübesiz kişilere de işe alım olanağı sunmaktadır. Kendi bünyesinde yetiştireceği kişilere verilen eğitimler ile kısa sürede yönetici pozisiyonunda çalışmalarını sağlamaktadır.

Bu pozisyona başvurunuz onaylandıktan sonra başta gıda ve hijyen kuralları, takım olma, satış, bilgi güvenliği gibi konular olmak üzere kapsamlı bir eğitim verilir. Sonrasında ise uygun şekilde kurumsal yapıda görevlendirilip çalışan olarak bünyesine katar.

Yeni Mezun Yönetici Adayları İçin İş Başvuru Şartları

 • Üniversitelerden yeni mezun olmuş olunması
 • İngilizce bilmesi
 • Office programlarını kullanabilen
 • İnsan ilişkilerinde ve raporlama konularında kendini geliştirmiş
 • Erkek adaylar için tecilli ya da tamamlamış olması

CarrefourSA Staj Başvurusu

Personel alımı yapıldığı gibi aynı zamanda her sene düzenli olarak stajyer alımı da yapan Carrefour star başvurusu için de yine Kariyer.net, Yenibiris.com, Eleman.net ve Indeed sitelerini takip edebilirsiniz. 2021 Yılı için staj başvurularınız genel müdürlük tarafından incelenip uygun pozisyonlarda değerlendirilmeye alınacaktır.

Bu yazımızda size başta CarrefourSA iş başvurusu formu, CarrefourSA iş ilanları ve CarrefourSA 2021 personel maaşları ile alakalı 2021 yılı güncel bilgilerle detaylı bilgi vermeye çalıştık. Aynı zamanda gıda sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan Migros iş başvurusu için, Migros İş Başvurusu ve Başvuru Formu İçin CV Doldurma ve aynı zamanda yine sürekli işe alım yapan A 101 marketleri için de; A101 İş Başvurusu Formu ve İş İlanları konularımızı inceleyebilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x