Market

Bizim Toptan Market Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Bizim Toptan Market kiralık yer önerme ve Bizim Toptan dükkan kiralama başvurusu konularını ele aldığımız bu içerikte marka hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Bizim Toptan Market; 2002 yılında faaliyete başlamış ve o günden bugüne dek direkt tüketiciye satış yapan birçok markete gıda, içecek, tütün mamülleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde ürün tedarik etmektedir.

Türkiye genelinde 69 ilde toplam 175 mağazaya sahip olan ve kendi sektöründe mağaza sayısı bakımından lider konumdadır. Bizim Toptan Marketlerinin direkt müşteri kitlesi ise toptancılar, bakkallar, marketler, oteller ve kafelerdir.

Bizim Toptan Kimin?

Bizim Toptan kimin diye merak edenler için de hemen belirtelim ki Bizim Toptan Market, Bizim Market ve Şok Marketler Zinciri’ni de bünyesinde barındıran Yıldız Holding’e aittir. Yıldız Holding’in yönetim kurulu başkanlığında ise 20 yıl Murat Ülker görev yapmış ardından görevi Ali Ülker’e devretmiştir.

Bizim Toptan Market Kiralık Yerim Var

Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere markanın Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde toplam 175 mağazası bulunuyor. Yapılan açıklamada sürekli büyüme hedefi bulunan marka bu açıdan bakıldığında yeni mağazalara ihtiyaç duyacaktır.

Bizim Toptan Market kiralık yer önerileri için de direkt marka ile iletişime geçip, uygun konumda ve uygun durumdaki yerlerinizi kiralamalarını teklif edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Dükkan Başvuru Formu

Bizim Toptan Market kiralık yer önermek için direkt bir kiralama sayfası bulunmamakla birlikte markanın kurumsal internet sitesindeki iletişim formundan kiralama talebinizi iletebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Kiralık Yer

Bizim Toptan Market Kiralık Yer İletişim

Bizim Toptan Market Kiralık Dükkan Şartları

Bizim Toptan için kiralık yer önerilerinde bulunurken çevrede başka bir mağazası olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Her mağazasnın oldukça fazla ürün stoğu olduüu için yer olarak da hem deposu geniş hem de iç mekanı ürünleri alacak kapasitede olması gerekiyor. Bunların dışında da alttaki kriterleri sağlaması tercih sebebi olacaktır.

  • En az 1.500 m2’lik bir alan
  • Ürün alanların toptan alım yapacağı için geniş bir otopark alanı bulunması gerekli
  • Çevrede farklı bir mağazası bulunmamalı
  • Depo kullanım alanı geniş olmalı
  • İmar ve iskan bakımında sorunsuz bir yer olmalı
  • Uzun süreli kiralamaya uygun bir kontrat gereklidir
  • Mümkünse cadde üzerinde veya yol paralelinde olmalı

Bizim Toptan Market Kiralık Dükkan Fiyatları

Kiralık olarak öneride bulunacağınız yerin bulunduğu lokasyon ve net metrekaresine göre fiyatlar oldukça değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama 1.500 m2 olan bir yer için aylık 30 bin TL ile 120 bin TL arasında bir kira alabilirsiniz.

Ayrıca kiralama kontratları 5 yıl ya da üzeri yapıldığından hem enflasyon oranın sabit bir faiz alacak hem de kurumsal bir kiracınız olacağı için düzenli kira ödemelerinizi alabilirsiniz.

Bizim Toptan haricinde diğer market zincirlerine ulaşmak için Market kiralık yer önerileri kategorisine göz atabilir, sitede daha önce yer verdiğimiz Macro Kiralık Yer Önerme konusuna da göz atabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail siper
İsmail siper
3 yıl önce

Arsa olarak kiralik 3000 metrekare merkezde böyle bi lokasyon bulma şansı herzaman bulunmaz

Adres
Cilhane mah siper sokak
Açıklama
Arsa sahibiyiz
Yunus zenbil
Yunus zenbil
3 yıl önce

Mrb Tekirdağ Altınova Gazi Hasan paşa caddesi üzerinde 525metre kiralık dükkanımız vardır cadde cephesi 25metredir lokasyonu güzeldir insanın taşıtların yoğun olduğu caddedir otobüsler servisler insanların yoğun olduğu ana caddedir 525metre net 3tarafi yoldur parketme sorunu yoktur 05417205357

Adres
Gazi Hasanpaşa caddesi no 100 Tekirdağ Altınova
Açıklama
525 metre dir sizin gibi güvenilir firmaya kiraya vermeyi düşünüyorum mülk sahibiyim
HIZIR EKŞİ
HIZIR EKŞİ
3 yıl önce

Zemin:550m2 depo:350m2 toplamda:900m2dir. kira bedeli:22.000tl dir.

Adres
Şeyhli mahallesi üstün caddesi merdane sokak no:2/b
Açıklama
40m2 cephesi vardır. Ana cadde üzerindedir 130 dairelik sitenin altındadır.
SALİH GÜNEŞ
SALİH GÜNEŞ
2 yıl önce

kiralık yerimiz var

Adres
Mimar Sinan mahallesi bakkaloğlu caddesi no:4/5 SULTANBEYLİ-İSTANBUL
Açıklama
kiralık yerimiz var
Rasım
Rasım
2 yıl önce

Veyselkarani bld baykan

Adres
Atatürk mah 114 sok no 3 vesyselkarani bld baykan
Açıklama
Toplam nüfusu 10 binin üstü olan veyselkaranide birtek a101 var bölgede ciddi bir ihtiyaç olan sizin gibi büyük marketler açılsın diye talepler çok bunun üzerine 450 metre kare dükkan 350metre kare bodrum ve 200 metre kare otopark olmak üzere ana cadde üzeri yerim mevcut ilginize arz ederim
IMG-20210829-WA0007.jpg
elif yiğitalp
elif yiğitalp
2 yıl önce

Merhaba ALİAĞA/İZMİR kurtuluş mahallesi fevzipaşa caddesi üzerinde 492,93 m2 dükkanımız kıralıktır.

Adres
kazımdirik mahallesi 262 sokak no8/1 aliağa
BEHÇET D.
BEHÇET D.
2 yıl önce

500M2 LİK DÜKKANIMI KURUMSAL FİRMALARA KİRAYA VERMEK İSTİYORUM

Adres
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA
cem güvenilir
cem güvenilir
2 yıl önce

merhaba ümit bey , Çanakkale gelibolu ilçesinde , ilçenin hemen girişinde hem İstanbul Canakkale , hem Çanakkale İstanbul yolundan gelenlerin rahatlıkla ulaşabileceği döner kavşak cepheli , ilçeye çok yakın konumda , arsamız var , arsanın ilan numarasını sizinle paylaşıyorum , kiralama ile ilgili olumlu bir düşünceniz olursa , 20 yıl için kiralamaya uygun .
arsa ile ilgili bilgiler açıklama kısmında bulunuyor , bende yardımcı olmaktan zevk duyarım ; CEM güvenilir , iyi çalışmalar .. 

Ugur
Ugur
2 yıl önce

Arsam caddenin bir bina arkası bu mahallede çok ciro yapacağınıza inanıyorum çünkü hemen yanımdaki bim Türkiye nin en fazla ciro yapan şubesi

Adres
Osmangazi mahallesi gavs sokak no 4 Darıca Kocaeli
Açıklama
Benim arsamın 10 metre yanında Türkiye nin en çok iş yapan bim marketi var fen iş göbekteki bizim marketten daha rağbet olacağına eminim arsam 500 metre kare
İBRAHİM
İBRAHİM
2 yıl önce

MERHABA ANKARA ÇUBUK TA ÇARŞI MERKEZİNDE 1000 M2 DÜKKANIMIZ BULUNMAKTA AYNI ZAMAN DA BÜYÜK OTOPARK MEVCUTTUR

Adres
ANKARA-ÇUBUK
Açıklama
DÜKKAN KİRALAMA -SAHİBİ
Last edited 2 yıl önce by İBRAHİM
Necmeddin berk
Necmeddin berk
1 yıl önce

Bodrum ve dükkan

Adres
Kurtali mahallesi 100021sok ev no.1


Başa dön tuşu
11
0
Gönderx
()
x