Market

Bizim Toptan Market Kiralık Yer Önerme ve Başvuru

Bizim Toptan Market kiralık yer önerme ve Bizim Toptan dükkan kiralama başvurusu konularını ele aldığımız bu içerikte marka hakkında tüm detayları bulabilirsiniz.

Bizim Toptan Market; 2002 yılında faaliyete başlamış ve o günden bugüne dek direkt tüketiciye satış yapan birçok markete gıda, içecek, tütün mamülleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri kategorilerinde ürün tedarik etmektedir.

Türkiye genelinde 69 ilde toplam 175 mağazaya sahip olan ve kendi sektöründe mağaza sayısı bakımından lider konumdadır. Bizim Toptan Marketlerinin direkt müşteri kitlesi ise toptancılar, bakkallar, marketler, oteller ve kafelerdir.

Bizim Toptan Kimin?

Bizim Toptan kimin diye merak edenler için de hemen belirtelim ki Bizim Toptan Market, Bizim Market ve Şok Marketler Zinciri’ni de bünyesinde barındıran Yıldız Holding’e aittir. Yıldız Holding’in yönetim kurulu başkanlığında ise 20 yıl Murat Ülker görev yapmış ardından görevi Ali Ülker’e devretmiştir.

Bizim Toptan Market Kiralık Yerim Var

Hemen yukarıda da belirttiğimiz üzere markanın Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde toplam 175 mağazası bulunuyor. Yapılan açıklamada sürekli büyüme hedefi bulunan marka bu açıdan bakıldığında yeni mağazalara ihtiyaç duyacaktır.

Bizim Toptan Market kiralık yer önerileri için de direkt marka ile iletişime geçip, uygun konumda ve uygun durumdaki yerlerinizi kiralamalarını teklif edebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Dükkan Başvuru Formu

Bizim Toptan Market kiralık yer önermek için direkt bir kiralama sayfası bulunmamakla birlikte markanın kurumsal internet sitesindeki iletişim formundan kiralama talebinizi iletebilirsiniz.

Bizim Toptan Market Kiralık Yer

Bizim Toptan Market Kiralık Yer İletişim

Bizim Toptan Market Kiralık Dükkan Şartları

Bizim Toptan için kiralık yer önerilerinde bulunurken çevrede başka bir mağazası olmadığına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Her mağazasnın oldukça fazla ürün stoğu olduüu için yer olarak da hem deposu geniş hem de iç mekanı ürünleri alacak kapasitede olması gerekiyor. Bunların dışında da alttaki kriterleri sağlaması tercih sebebi olacaktır.

  • En az 1.500 m2’lik bir alan
  • Ürün alanların toptan alım yapacağı için geniş bir otopark alanı bulunması gerekli
  • Çevrede farklı bir mağazası bulunmamalı
  • Depo kullanım alanı geniş olmalı
  • İmar ve iskan bakımında sorunsuz bir yer olmalı
  • Uzun süreli kiralamaya uygun bir kontrat gereklidir
  • Mümkünse cadde üzerinde veya yol paralelinde olmalı

Bizim Toptan Market Kiralık Dükkan Fiyatları

Kiralık olarak öneride bulunacağınız yerin bulunduğu lokasyon ve net metrekaresine göre fiyatlar oldukça değişkenlik gösterebilir. Ancak ortalama 1.500 m2 olan bir yer için aylık 30 bin TL ile 120 bin TL arasında bir kira alabilirsiniz.

Ayrıca kiralama kontratları 5 yıl ya da üzeri yapıldığından hem enflasyon oranın sabit bir faiz alacak hem de kurumsal bir kiracınız olacağı için düzenli kira ödemelerinizi alabilirsiniz.

Bizim Toptan haricinde diğer market zincirlerine ulaşmak için Market kiralık yer önerileri kategorisine göz atabilir, sitede daha önce yer verdiğimiz Macro Kiralık Yer Önerme konusuna da göz atabilirsiniz.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.

İlgili Makaleler

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İsmail siper
İsmail siper
Nisan 8, 2021 10:35 pm

Arsa olarak kiralik 3000 metrekare merkezde böyle bi lokasyon bulma şansı herzaman bulunmaz

Adres
Cilhane mah siper sokak
Açıklama
Arsa sahibiyiz
Yunus zenbil
Yunus zenbil
Nisan 22, 2021 2:12 am

Mrb Tekirdağ Altınova Gazi Hasan paşa caddesi üzerinde 525metre kiralık dükkanımız vardır cadde cephesi 25metredir lokasyonu güzeldir insanın taşıtların yoğun olduğu caddedir otobüsler servisler insanların yoğun olduğu ana caddedir 525metre net 3tarafi yoldur parketme sorunu yoktur 05417205357

Adres
Gazi Hasanpaşa caddesi no 100 Tekirdağ Altınova
Açıklama
525 metre dir sizin gibi güvenilir firmaya kiraya vermeyi düşünüyorum mülk sahibiyim
HIZIR EKŞİ
HIZIR EKŞİ
Haziran 2, 2021 1:43 pm

Zemin:550m2 depo:350m2 toplamda:900m2dir. kira bedeli:22.000tl dir.

Adres
Şeyhli mahallesi üstün caddesi merdane sokak no:2/b
Açıklama
40m2 cephesi vardır. Ana cadde üzerindedir 130 dairelik sitenin altındadır.
Başa dön tuşu
3
0
Gönderx
()
x