Bayilik

Atasun Optik Bayilik Şartları ve Bedeli

Atasun Optik bayilik şartları firmanın bayilik verirken aradığı şartlardan ibarettir. Atasun Optik 2007 senesinden itibaren Türkiye ile birlikte 44 ülkede daha hizmet sunmaya başlamıştır. Gözlük sektöründe hizmet veren Atasun Optik özellikle bu alanda iş sahibi olmak isteyen girişimciler için mükemmel bir kariyer kapısıdır. 40 bini aşkın çalışanı ile firma, hem bayiliklerinden hem de mobil uygulamalarından satış yapmaktadır. 50’nin üzerindeki ülkede 5 binden fazla şubesi ile hizmet veren firma Hal Holding ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Ülkemizde özellikle sağlık konusundan yapılan bazı yenilemeler ile optik mağazalarında da satışlar artmış ve özel mağazalar gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır. Ülkemizin en seçkin markalarından biri olan Atasun Optik gittikçe artan potansiyeli ve kar oranı ile oldukça iyi bir konumdadır. Bununla birlikte Atasun Optik bayilik şartları hizmeti vererek birçok kişiye de iş imkânı sağlamaktadır. Durum böyle olunca birçok kişi de bu sektöre atılarak Atasun Optik firmasından bayilik almak istemektedir. Bu yazımızda genç girişimciler için Atasun Optik bayilik şartları ve bedeli hakkında detaylı bilgiler verdik.

Atasun Optik Hakkında

Atasun Optik ürünlerinde 7 gün içerisinde iade ve 40 gün içinde de değişim imkânı sunulmaktadır. Atasun Optik markası, ülkemizde çoğu şehre yayılarak birçok kişi için de iş imkânı sağlamıştır. Çocuklar için özel üretilmiş ürünleri olan mağazanın her ürünü için de 2 yıl garantisi vardır. Atasun Plus müşteri programı ile de müşteriler hakkında daha detaylı bilgi edinilerek kişiye özel ürünlerin üretimi yapılmaktadır. Haftanın 7 günü hizmet veren Atasun Optik mağazası çalışma saatleri ise sabah 10.00 ile akşam 22.00 arasındadır. AVM içindeki mağazalar için bu saat aralıkları geçerli iken caddedeki mağazaları için ise çalışma saatleri 09.00 ile akşam 19.00 arasındadır. Mağazada öğlen arası verilmeden çalışılmaktadır. Ayrıca resmi ve dini bayramda Atasun Optik mağazası kapalıdır.

Atasun Optik Bayilik Şartları Nelerdir?

Atasun Optik firmasından bayilik almak ve bu sektörde çalışmak isteyen kişiler belirli şartları yerine getiriyorsa başvuru yapabilirler. Bunlar:

  1. Başvuru sırasında istenen belge ve bilgilerin hazır olması gereklidir.
  2. Gerekli olan franchise bedeli kadar bütçenin olması gereklidir.
  3. Şube olarak seçilen mekânın detaylı bir şekilde rapor edilmesi gereklidir.
  4. Şube olacak olan yerde daha önceden bir üretim olup olmadığı kontrol edilir.
  5. Şube olarak seçilen yerde mekânın hazırlanması ve dekorasyon işletmeleri için ekstra ücret ödemek gereklidir. Tüm bu aşamalar için gerekli bütçeye sahip olmak gereklidir.
  6. Yapılacak iş hakkında genel bir bilgilendirme yapılmalıdır.
  7. Gözlük sektöründe bilgi sahibi olunması ve bu sektörde daha önceden çalışmış ve tecrübe edinmiş olmak da önemli şartlardan biridir.
  8. Bayilik almak isteyen kişinin Atasun Optik bayilik şartlarıile birlikte girişimci bir ruha ve yöneticilik vasıflarına sahip olması da markanın önem verdiği noktalardan biridir.
  9. Atasun Optik mağazasından bayilik alan yatırımcılar, işini sahiplenmeli ve emek vererek yükseltmelidir. Markanın bayilik verirken önem verdiği noktalardan birisi de budur. İleride sorun yaşayabileceği ve deneyimsiz kişileri tercih etmez. Firmanın şartları bu şekilde sıralanabilir.

Atasun Optik Bayilik Bedeli Ne Kadardır?

Atasun Optik yeni yılla birlikte ülkemizde 40 tane daha yeni şube açmak için çalışmalarına devam etmektedir. Bunun için de yetenekli ve genç ruhlu girişimcileri bünyesine almak istemektedir. Bayilik alarak iş hayatına atılmak ve başarı elde etmek isteyen kişiler için Atasun Optik size pek çok faydası olacak olan bir firmadır. Marka bilinirliği ve güvenilirliği ile Atasun Optik bayilik alarak iş hayatınızda güzel başarılara kısa sürede imza atabilirsiniz. Atasun Optik bayilik bedeli ise 15 milyon TL olarak belirlenmiştir. Şubede yapacağınız masraflar ise bu rakama dahil değildir. Tüm bunları göz önüne alarak Atasun Optik franchise başvurusu yapabilirsiniz.

Atasun Optik Bayilik Nasıl Alınır?

Atasun Optik firmasından bayilik almak için gereken şartları taşıdığınız düşünüyorsanız öncelikle şube olarak açacağınız mekânı iyi seçmelisiniz. Bu mekân işlek ve kalabalık bir lokasyonda olmalıdır.

Firmanın atasunoptik.com.tr sitesinden en altta yer alan franchise başvuru formunu doldurarak firmanın istediği diğer belgeler ile birlikte ana şubeye gitmeniz gereklidir. Atasun Optik ana merkez binası ise İstanbul Şişli ilçesinde yer almaktadır.

Ana merkeze giderken şube olarak seçtiğiniz yer hakkında detaylı bir rapor hazırlamanız gereklidir. Rapor hazırlarken dekorasyonun diğer Atasun mağazalarının dekoruyla aynı olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Atasun Optik bayilik şartları için uygun görülürseniz franchise bedelini yatırarak gerekli çalışmalara başlayabilirsiniz.

Tüm bu aşamaların dışında Atasun Optik firmasından bayilik almak isterseniz firmanın resmi sitesi üzerinden iletişim kısmına giderek formu doldurabilir ve isteklerinizi ilgili birime iletebilirsiniz. Bu aşamada size ulaşılabilecek bir iletişim bilgisini mutlaka bırakmalısınız. Bu içeriğimizde sizlere Atasun Optik firmasından bayilik nasıl alınır? Atasun Optik franchise bedeli ne kadar? Atasun Optik bayilik şartları? Gibi merak edilen sorulara detaylı cevaplar verdik. Umarız yazımız kafanızdaki sorulara cevap vermiş ve faydalı olmuştur. İş hayatında başarılar dileriz.

Atasun Optik Bayilik Şartları ve Bedeli yazımızı beğendiyseniz Decathlon Bayilik Veriyor Mu? Nasıl Franchise Alınır? yazımız da ilginizi çekebilir.

Yetkili Eksper

Merhaba. Kiralık işyeri ve mülk ekspertizliği, atm önerme ve yer gösterme gibi tüm alanlarda bilgi ve haber içeriklerini sizlerle buluşturuyoruz.


İlgili Makaleler

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments


Başa dön tuşu
0
Gönderx
()
x